náš mobilní ateliér

Rádi přijedeme až k vám domů.

KOŠÍČKY, MISKY, POSTÝLKY

Jedním z hlavních stylů je focení na košíčkách, miskách ve slaměných ošatkách, hnízdech z proutí apod. Hlavní základ se doplňuje o látky, kožešiny a dašlí dekorace a zdobení dle domluvy.

NAPNUTÉ LÁTKY

Druhý nejpoužívanější styl, který působí naturalisticky a minimalisticky současně. Základní napínaná látka na kovovou konstrukci je doplněna opět o celou řadu dekorů: kožešiny, vlny, pytlovinu aj. Vše dle domluvy s Vámi.

ATELIÉROVÁ POZADÍ

V současné chvíli máme více než 20ks barevných pozadí. Většinou v určitých odstínech, které na plátně převažují. Po domluvě s Vámi obvykle vhodně doplňujeme k vámi vybraným barevným dekorům.

LÁTKY, KOŽEŠINY, VLNY aj.

Zde ukázka všemožných textilním a přírodních doplňků, převážně vlněných, různách druhů látek a řady materiálů. Rozdíly jsou jak v hrubosti, tak ve způsobu výroby. Snažíme se nabídnout pestrou paletu barev, kterou stále rozšiřujeme.

ČEPIČKY, OBLEČKY aj.

Pro novorozená mimika máme k dispozici různé kalhoty, body, čepičky, kloboučky, čelenky, kalhotky, šatičky a jiná zdobení, která mohu podpořit celkový dojem fotografie.

SPECIÁLNÍ BONUSOVÁ POZADÍ

Je zpracování určitým special. postupem. Rádi vám vše vysvětlíme. K focení si můžete vybrat vždy jedno, případně dle domluvy další za příplatek.