STRUČNÝ POPIS PRŮBĚHU ZAKÁZKY

1. OVĚŘENÍ TERMÍNU A DOSTUPNOSTI

Prosíme o ověření našeho volného termínu a případně lokality pro dojezd.

Termín focení je ideální co nejdříve, a to 14dnů od porodu. Fotili jsme i starší novorozence, kdy krajní termín je do 1 měsíce, po individuálním posouzení. Prosím kontaktujte, email: mimi-rodinne(@)amamka.cz, nebo telefonicky: 731 509 429, případně se dotázat na Facebooku. Obvykle je vše potvrzeno do 24 hod.

Dále oblastní dostupnost: Po domluvě je možné dorazit po celé Moravě. Obvykle se soutředíme na lokalitu od Mohelnice, Litovle přes Šternberk, Olomouc až po Přerov, Prostějov, Vyškov a Hranice na Moravě.

2. VYBERTE SI STYL A DEKORACE

Vybíráte ze 3 stylů (košíčky, napnutá látka, přirozené) a z desítek dekorů (látky, kožešiny aj.)

S výběrem vám rádi pomůžeme. Ukázky jsou v položkách menu (vyber styl, vyber dekor). Jako bonus obvykle nabízíme speciální stylizaci, pro každou zakázku vždy jeden kus. Někdo má raději spíše minimalistický vzhled ve spojení látek, kožešinek a vln. Jiný zase aranžmá spojené právě z dekorů a košíčků, hnízdeček, misek apod. Přirozený styl může být doplněn našimi dekoracemi, ale vychází hodně i zprostředí vašeho pokoje. Váš výběr bude vždy potvrzen po telefonické domluvě s námi. Ukázkové fotografie na webu jsou orientační, tj. umožnující vám najít směr a zpřesnit představu o výsledku.

3. ZAVOLÁME SI PRO POTVRZENÍ

Vybíráte ze 3 stylů (košíčky, napnutá látka, přirozené) a z desítek dekorů (látky, kožešiny aj.)

Zde se již domlouváme konkrétně: Vybraná barevnost a dekorace, styl focení (košíčky, napnutá látka, přirozené), adresa pro dojetí, prostorové možnosti vašeho pokoje, termín porodu (samozřejmě orientačně), zaplacení zálohy na focení. Dále doporučíme ze zkušenosti, na co je dobré myslet, jak na focení, aby byl průběh co nejvíce pohodový.  

3. ZAPLACENÍ ZÁLOHY NA TERMÍN

Zašleme vám číslo účtu pro zaplacení.

Zasíláme potvrzující informace: Místo focení, barevnost, styl focení, obsah programu, zvolený speciální styl, následný doklad o zaplacení.  

4. MIMINKO JE NA SVĚTĚ

Prosíme vás o zaslání SMS o tom, že se miminko narodilo.

Až to bude možné, zašlete nám informaci o tom, že se miminko narodilo. Popřejeme vám a  budeme již plánovat přesné datum a hodinu focení. Potvrdíme si dříve domluvené informace. Proto vám v průběhu 1-3 dnů zavoláme. 

5. PŘÍJEZD V DEN FOCENÍ

Dorazíme na smluvenou adresu s našim mobilním ateliérem.

Čas příjezdu obvykle +- půl hodina, dle dopravní situace. Doplňků máme opravdu hodně, takže stěhování a složení ateliéru zabere zhruba 20-30 min. Na začátků není nutná přítomnost tatínka, obvykle se fotí miminko, pak miminko s maminkou a nakonec s tatínkem a oběma rodiči. Proto tatínek může dorazit klidně 1-1,5 hod po našem příjezdu. Nejčastěji fotíváme mezi 15-20 hod. ve všední dny, o víkendech dle domluvy. 

6. SAMOTNÉ FOCENÍ

Jak fotíme, co je potřeba a další.

Ideální je volný prostor cca 4x3m – vše je však věcí domluvy a konkrétního případu. V rámci práce používáme 2-3 světel s celou řadou doplňků. Rozložíme dekorace a probereme s vámi postup focení. Zeptáme se, jak se miminku daří a dle toho doladíme další práci. Obvykle v tuto chvíli již máte nachystané i vaše vlastní oblečení pro focení. Časově je rozptyl přítomnosti mezi 2-3 hod. Moje manželka balí miminka a řeší stylizaci, já si chystám a dolaďuji svícení, volbu objektivů a samozřejmě samotné focení.

7. ZPRACOVÁNÍ A PŘEDÁNÍ ZAKÁZKY

Průběh zpracování, termíny, retuše aj.

Obvykle předáváme fotografie v základní úpravě (barevnost, kontrast, výběr toho nejlepšího) do 14 dnů. Zasíláme přes cloud v plné velikosti. Vyberete si svých 10 TOP a tyto fotografie podrobně retušujeme (drobné nedostatky pleti, projasnění, dotažení ateliérového pozadí apod.). Do retuše se nepočítají speciální postupy: zeštíhlení, odstranění nápisů z oblečení apod. Následně vám zašleme i hotové retuše + 1ks speciálního bonusového pozadí. Vše předáno v digitální podobě přes cloud.