1. OVĚŘENÍ TERMÍNU A DOSTUPNOSTI

Prosíme o ověření našeho volného termínu a případně lokality pro dojezd.

Termín focení je ideální co nejdříve, a to 14dnů od porodu. Fotili jsme i starší novorozence, kdy krajní termín je do 1 měsíce, po individuálním posouzení. Prosím kontaktujte, email: mimi-rodinne(@)amamka.cz, nebo telefonicky: 731 509 429, případně se dotázat na Facebooku. Obvykle je vše potvrzeno do 24 hod.

Dále oblastní dostupnost: Po domluvě je možné dorazit po celé Moravě. Obvykle se soutředíme na lokalitu od Mohelnice, Litovle přes Šternberk, Olomouc až po Přerov, Prostějov, Vyškov a Hranice na Moravě.

2. VYBERTE SI STYL A DEKORACE

Vybíráte ze 3 stylů (košíčky, napnutá látka, přirozené) a z desítek dekorů (látky, kožešiny aj.)

S výběrem vám rádi pomůžeme. Ukázky jsou v položkách menu (vyber styl, vyber dekor). Jako bonus obvykle nabízíme speciální stylizaci, pro každou zakázku vždy jeden kus. Někdo má raději spíše minimalistický vzhled ve spojení látek, kožešinek a vln. Jiný zase aranžmá spojené právě z dekorů a košíčků, hnízdeček, misek apod. Přirozený styl může být doplněn našimi dekoracemi, ale vychází hodně i zprostředí vašeho pokoje. Váš výběr bude vždy potvrzen po telefonické domluvě s námi. Ukázkové fotografie na webu jsou orientační, tj. umožnující vám najít směr a zpřesnit představu o výsledku.